Antalya Kiralık Araç Firmaları

Antalya Kiralık Araç Firmaları

Antalya Kiralık Araç Firmaları modern şehir yaşantısının standartlarını yükselten sektörler arasında en önemlisi hizmet sektörlerinden birisidir. Günlük hayatımızı daha rahat devam ettirmemiz için bize yardımcı olan hizmet sektörü 21. yüzyılda daha gelişmiş seçenekler ile kendini gösteriyor.

Kiralık araç avantajları

Gelişen taşımacılık hizmeti yelpazesinde araç kiralama sektöründen bahsedecek olursak; araç kiralama farklı ülke ve şehirlerde size oldukça zaman kazandırır. Toplu ulaşımlar da genelde tercih sebebidir ancak zaman kaybettirebilir. Taksiler seçenekler arasındadır fakat ekonomik olarak pahalıya patlayabilir. Araç kiralama bedeli ve kullanılacak yakıtı da hesaba kattığımızda, bu hizmetten faydalanmak oldukça avantajlı bir duruma geliyor.

Araç kiralamaya genel bakış

Türkiye’de özellikle 1980’li yıllarda gelişmeye başlayan araç kiralama hizmetlerinin günümüzde geldiği noktalara bakacak olursak epey yol aldığını rahatlıkla görebiliriz. 17 Ağustos 2017 tarihinde CNN Türk’ün yayınladığı bir habere göre Türkiye’de filo kiralama sektöründe araç sayısının 337 bin olduğu açıklandı. Hem bireysel hem de kurumsal kiralamalar göz önünde bulundurulduğunda araç kiralama sektöründe hem kiralayan şirketlerin hem de hizmet alan kişi ve kuruluşların avantajları görmezden gelinemez.

Turizmin sektöre katkısı

Ülke ekonomisi açısından da bakılınca otomotiv anlamında büyük yol alınan sektör büyümeye de devam ediyor. Ayrıca dış ülkelerden Türkiye’yi ziyaret edenler de düşünüldüğünde arz talep ilişkisi buna bağlı yükseliyor. Türkiye’ye gelen turistlerin daha rahat, konforlu ve özgürce bir tatil geçirmek adına tercih ettiği kiralık araçlar hem ülke ekonomisine hem de araç kiralama şirketlerine oldukça katkı sağlıyor. Antalya’da araç kiralama şirketleri her geçen gün kendilerini daha fazla geliştirmeye devam ederken araç sayılarını da artırmak istiyorlar. Araç kiralama sektöründe sunulan hizmetin kalitesinin oldukça önemli olduğunun bilincinde olan şirketler ise kendilerini gösteriyorlar.

Antalya’da kiralık araç hizmetleri

Antalya kiralık araç firmaları arasında 30 yıllık deneyimimiz ile Koştur Rent a Car olarak sizlere kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Antalya’nın merkezinden ve diğer ilçelerinden bizi 7/24 arayıp hizmet talep edebilirsiniz. Doğal ve tarihi güzellikleri ile Türkiye’nin hatta dünyanın en önemli şehirlerinden olan Antalya’da kiralık araç hizmetleri almanız konusunda aklınıza takılan her sorunun cevabını bizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek güncel bilgiler konusunda da aydınlanabilirsiniz.

Rent a Car Alanya

Geniş plajları ve modern otelleri ile ünlü bir tatil merkezi olan Alanya bölgesinde araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Tatil için Alanya’yı seçecek olan gurbetçi vatandaşlarımız için Rent a Car hizmeti vermeye devam eden Koştur Rent a Car aracılığı ile Alanya’da her türlü araç kiralama hizmetini rahatlıkla alabileceğiniz gibi, konaklayacağınız otele Antalya Havalimanı’ndan transfer imkanı da sunuyoruz.

Rent a Car Belek

Antalya merkez ofisimiz ile bireysel ve kurumsal araç kiralama çözümlerini Belek’te sunmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda Belek bölgesinde tatil yapmak isteyen misafirlerimiz için de kolay ulaşılabilir şekilde hizmet vermekteyiz. Antalya’dan Belek bölgesine tatilinizi geçireceğiniz otele kadar aracınızı teslim ediyoruz. Belek bölgesinde rent a car hizmeti vermeye devam eden Koştur Turizm, bu bölgedeki araç kiralama ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde çözüm sağlıyor

Rent a Car Kemer

Türkiye’nin ve Antalya’nın en önemli turizm merkezinden biri olan Kemer bölgesinde rent a car hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Manuel ve otomatik araç seçeneklerimizi değerlendirerek sitemizden hemen rezervasyon yapabilirsiniz. Kemer’den yapacağınız kiralık araç rezervasyonu onaylandığı takdirde size aracınızı teslim ediyoruz.

Rent a Car Side

Manavgat’ın Side bölgesinde kiralık araç ihtiyaçlarına hızlı ve güvenilir çözümler bulmak için çalışmaya devam ediyoruz. Tatil keyfinizi araç kiralayarak daha konforlu hale getirmek adına iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Rent a Car Finike

Finike’de rent a car ihtiyacını karşılamak için, zengin araç filomuzla hizmet vermekteyiz. Bölgede kalacağınız tarihler arasında araç kiralamak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Möchten Sie einen Kommentar hinterlassen?

Neuester Blog Unsere Artikel

Otomatik Vites ve Manuel Vites Arasındaki Fark Nelerdir?

Araba kiralayacak müşterilerimizin ilk karşılaştığı seçenekl...

Antalya’da araç kiralama ücretleri

Antalya’da kiralık araca mı ihtiyacınız var? Koştur Rent güv...

Araba Kiralarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Araba kiralamadan önce dikkate almanız gereken bir kaç madde

Rent a Car Kaskosu Nedir ? Ne İşe Yarar?

Rent a car kaskosu Nedir? Rent a car kaskosu hangi durumlar

Antalya Kiralık Araç Firmaları

Antalya Kiralık Araç Firmaları modern şehir yaşantısının sta...

Antalya Havalimanı ucuz araç kiralama

Antalya Havalimanı ucuz araç kiralama için doğru adres Koştu...

Top