Car Hire Antalya
Reservation & Support
+90 (532) 484 84 35

Car Reservation

Pick Up Informations

Pick up

Pick up date

Pick up Time

Return Informations

Return

Return Date

Return Time

List Available Cars

Conditions

Sözleşme

 KİRALAMA ŞARTLARI

Sürücü Belgesi ve Yaş

Tüm araçlar için 22 yaş ve üzeri olup en az 2 yıllık geçerli sürücü belgesine sahip, diğer tüm araçlar için ise 24 yaş ve üzeri olup ve en az 3 yıllık sürücü belgesine sahip kişiler Koştur Rent Acar car oto kiralama hizmetinden yararlanabilirler.

Kiralama Süresi

En az 1 gün (24 saat)+1saat  tir. Daha kısa süreli kiralamalarda günlük fiyat uygulanır. Gecikme halinde, her ek saat için, uygulanan ücretin 1/3 ü, gecikme 3 saati geçtiği takdirde ise tam gün ücreti alınır.Çok önemli Doğal afet veya benzeri durumlar haricinde

Kiralama Türleri ve Fiyat

Araç Kiralayacak kişinin gideceği yeri bildirmesi durumunda ; sınırsız Km  Gün başına ücret ödenir. Kastedilen km. için ayrıca ücret ödenmez. Uzun Süreli Kiralama: Bir ay ve daha uzun süreli kiralamalarda özel fiyat uygulanır. Her iki kiralama türünde de anlaşma türüne göre yağ değiştirme, bakım ve üçüncü şahıslara karşı sigorta garantisi (yasal poliçe sınırları içinde) kira ücretine dâhildir. Yakıt giderleri kiralayan tarafından ödenir.

Ödeme

Ödemeler kiralama başlangıcında kendi adlarına geçerli bir kredi kartı ile yapılır.(yarsı kredi kartı kalan peşin tahsil edilebilir.

Depozit ( Kredi Kartı Kullanımı)

Kiralama yapan müşterilerimizden kiralama esnasında kendi adlarına düzenlenmiş bir kredi kartına sahip olmaları istenmektedir. Bu kredi kartından, kiraladıkları aracın grubuna göre değişmekle birlikte, ekonomik grup araçlar için en az 750,800 TL, orta ve üst grup araçlar için 1000,1500TL tutarında bir ön provizyon bloke edilebilir.

Muafiyetli Kaza Sigortası (CDW)

Araçlarda hasar olması halinde, kiralayan kişi araç grubuna göre değişen tutarlarda maddi zararları ödemekle yükümlüdür. Her araç kiralamada uygulanan muafiyetli kaza sigortası; ortalama araç gurubuna göre araç kasko bedelinin %2-3 ü gibi 1000 TL ve üzeri hasar ve zarar durumlarında trafik ve alkol raporu ibraz etmek koşulu ile araç grubuna göre değişen tutarlarda sigorta limitleri dâhilinde maddi zararları kapsamaktadır. 750 TL ‘ye kadar olan hasar ve zararlar teminat dışındadır.

Lastik Cam Far Sigortası (LCF)

Aracın camları ve lastiklerinde bir hasar olması risklerini kapsar. Kasko muafiyeti devreye girer

Hırsızlık Sigortası

Her araç kiralamada uygulanan araç hırsızlık sigortasının geçerli olabilmesi için hırsızlık olayı ile ilgili polis raporunun alınması, aracın anahtar ve ruhsatının 24 saat içinde Koştur Rent A Car  ofisine teslim edilmiş olması gerekir. Aksi halde, kiracının çalınma/kaybolma ile ilgili tüm maddi kayıplardan sorumluluğu devam eder.

Ek Sürücü

Aracı kiralayanın dışında bir kişinin kullanabilmesi için, geçerli kimlik ve sürücü belgesi bilgilerinin kiralama başlangıcında sözleşmeye yazılması ek sürücü imzasının sözleşmede yer alması ve günlük ek sürücü ücretlerinin ödenmesi gerekir. Bu kurala uyulmadığı takdirde alınan sigortalar geçersiz sayılır ve kiracı ile kullanan kişiler tüm hasarlardan sorumlu tutulur.

Ferdi Hayat Sigortası

Ek sigorta primleri ile ferdi hayat sigortası yapılabilir.

Yakıt

Araçların eksik yakıt ile tarafımıza iade edilmesi halinde hesaplanan yakıt bedeline ilave olarak 35   TL+KDV “Hizmet Bedeli” ayrıca kiralayandan talep edilecektir. Aracın alındığı yakıt seviyesi ile teslim edilmesi, kiralayan açısından çok daha ekonomik olacaktır.

HGS

Paralı otoyol ve köprü geçişlerinde kullanılan HGS servisi için kullanım ücreti ve ilaveten …..TL/kiralama servis bedeli kiralama ücretinden ayrı olarak tahsil edilir.

Teslim Etme ve Teslim Alma / Tek Yön Kiralama –Tek Gidiş Yönü

Koşturrentacar bürosunun bulunmadığı şehirlerde teslim etme ve alma için, en yakın Koşturrent  bürosuna olan uzaklık üzerinden km. başına 1.40 TL ücret alınır.

Trafik Cezaları

Trafik cezaları kiracıya aittir. Aracın trafikten alıkonulması halinde, bu süre kiralama süresine eklenir.

Trafik cezalarını Koştur Rent A Car Ltd Şti e Mali order yolu ile tahsilat yetkisi verilmektedir

Yurt Dışına Çıkış

Araçların Türkiye sınırları dışına çıkarılmasına izin verilmemektedir.

İptal İade Şartları

İptal talebinizi aracınızı alış saatinizden 24 saat öncesine kadar tarafımıza bildirmeniz halinde kiralama için ödediğiniz toplam tutar 2 gün kira tutarı  kesilerek kredi kartınıza iade edilecektir,veya yaptığınız havale,Eft ödemeniz de 2 gün ücret kesilerek iade edilecektir,oluşabilecek masraflar düşüldükten sonra.

Planlanan araç alış saatinizde tarafımıza bildirimde bulunmaksızın aracı almaktan vazgeçmeniz ve/veya iptal talebinizi alış saatinize 24 saatten az bir süre kala bildirmeniz halinde aynı işlem uygulanacaktır sonrası geriye kalan tutar kredi kartınıza veya hesap numaranıza iade edilecektir.

 

Facebookta Paylaş Twitterda Paylaş Sık kullanılanlara ekle Deliciousta Paylaş Stumbleuponda Paylaş Diggde Paylaş 7
Antalya Rent a Car Amex Antalya Rent a Car Novus Antalya Rent a Car E-Check Antalya Car Hire Master Card Oto Kiralama Antalya PayPal

Sayfa Özeti:

Sayfa Açıklaması: