Auto mieten Antalya
Reservierung-Support
+90 (532) 484 84 35

Autovermietung

Anmietung

Abholen

Abholdatum

Abholzeit

Rückgabe

Ort der Rückgabe

Rückgabedatum

Rückgabezeit

Preisanfrage

Autovermietung AGB

Sözleşme

 KİRALAMA ŞARTLARI

Sürücü Belgesi ve Yaş

Tüm araçlar için 22 yaş ve üzeri olup en az 2 yıllık geçerli sürücü belgesine sahip, diğer tüm araçlar için ise 24 yaş ve üzeri olup ve en az 3 yıllık sürücü belgesine sahip kişiler Koştur Rent Acar car oto kiralama hizmetinden yararlanabilirler.

Kiralama Süresi

En az 1 gün (24 saat)+1saat  tir. Daha kısa süreli kiralamalarda günlük fiyat uygulanır. Gecikme halinde, her ek saat için, uygulanan ücretin 1/3 ü, gecikme 3 saati geçtiği takdirde ise tam gün ücreti alınır.Çok önemli Doğal afet veya benzeri durumlar haricinde

Kiralama Türleri ve Fiyat

Araç Kiralayacak kişinin gideceği yeri bildirmesi durumunda ; sınırsız Km  Gün başına ücret ödenir. Kastedilen km. için ayrıca ücret ödenmez. Uzun Süreli Kiralama: Bir ay ve daha uzun süreli kiralamalarda özel fiyat uygulanır. Her iki kiralama türünde de anlaşma türüne göre yağ değiştirme, bakım ve üçüncü şahıslara karşı sigorta garantisi (yasal poliçe sınırları içinde) kira ücretine dâhildir. Yakıt giderleri kiralayan tarafından ödenir.

Ödeme

Ödemeler kiralama başlangıcında kendi adlarına geçerli bir kredi kartı ile yapılır.(yarsı kredi kartı kalan peşin tahsil edilebilir.

Depozit ( Kredi Kartı Kullanımı)

Kiralama yapan müşterilerimizden kiralama esnasında kendi adlarına düzenlenmiş bir kredi kartına sahip olmaları istenmektedir. Bu kredi kartından, kiraladıkları aracın grubuna göre değişmekle birlikte, ekonomik grup araçlar için en az 750,800 TL, orta ve üst grup araçlar için 1000,1500TL tutarında bir ön provizyon bloke edilebilir.

Muafiyetli Kaza Sigortası (CDW)

Araçlarda hasar olması halinde, kiralayan kişi araç grubuna göre değişen tutarlarda maddi zararları ödemekle yükümlüdür. Her araç kiralamada uygulanan muafiyetli kaza sigortası; ortalama araç gurubuna göre araç kasko bedelinin %2-3 ü gibi 1000 TL ve üzeri hasar ve zarar durumlarında trafik ve alkol raporu ibraz etmek koşulu ile araç grubuna göre değişen tutarlarda sigorta limitleri dâhilinde maddi zararları kapsamaktadır. 750 TL ‘ye kadar olan hasar ve zararlar teminat dışındadır.

Lastik Cam Far Sigortası (LCF)

Aracın camları ve lastiklerinde bir hasar olması risklerini kapsar. Kasko muafiyeti devreye girer

Facebookta Paylaş Twitterda Paylaş Sık kullanılanlara ekle Deliciousta Paylaş Stumbleuponda Paylaş Diggde Paylaş 7
Autovermietung Antalya Amex Autovermietung Antalya Novus Autovermietung Antalya E-Check Mietwagen Antalya Master Card Oto Kiralama Antalya PayPal

Sayfa Özeti:

Sayfa Açıklaması: